Jau galima oro dezinfekcija visą parą

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kam tik valyti orą, jei galima jį ir dezinfekuoti?

Sveikatos priežiūros patalpose ne visada užtenka tik išvalyti orą norint užkirsti kelią užkrato plitimui. Pasitelkę „Novaerus“ patentuotą plazmos technologiją, galite dezinfekuoti orą tada, kada to reikia, ir ten, kur labiausiai reikia. Mūsų be cheminių medžiagų veikianti ir itin mažai energijos suvartojanti plazmos technologija gana veiksmingai naikina patogenus kontaktiniu būdu, todėl ją saugu nuolat naudoti vietose, kur yra pažeidžiamų asmenų.

„Novaerus“

Veiksmingas dezinfekavimas ir švelnus valymas naudojant vieną įrenginį.

Product Image

Švaresnis oras – tai švaresnės rankos ir paviršiai.

Labai užkrečiami mikroorganizmai ir virusai gali plisti oru, patekdami ant rankų ir paviršių arba pasklisdami toli oro srautais.

Nepriklausomai patikrinta, ar ji veiksminga ir saugi.

Bacteria red icon

99,9 % mažiau BAKTERIJŲ

Virus red icon

99,9 % mažiau VIRUSŲ

Mold red icon

99,99 % mažiau PELĖSIŲ

Vocs red icon

99,68 % mažiau LAKIŲJŲ ORGANINIŲ JUNGINIŲ (LOJ)

Pollen red icon

Mažiau ALERGENŲ

Dust red icon

Mažiau KVAPŲ

Veiksminga

Novaerus yra nurodomas daugiau nei 50 laboratorijų klinikiniuose tyrimuose kaip efektyvus prietaisas sumažinantis oru plintančius teršalus įskaitant virusus (Gripo, Tymų, Noroviruso), bakterijas (C.Difficile, Tuberkuliozės, MRSA, Staphylococcus epidermidis, E. coli), lakiuosius organinius junginius (Azoto dioksidas, Toluenas), grybelio bakterijas (Aspergillus Niger) kitas daleles (PM1 ir PM2.5).

Saugu

„Novaerus“ įrenginį išbandę nepriklausomi ekspertai nustatė, kad jį saugu nuolat naudoti vietose, kur yra pacientų ir darbuotojų. „Novaerus“ įrenginys yra į UL sąrašą įtrauktas I klasės medicinos prietaisas, kuriuo pasitiki šimtai sveikatos priežiūros įstaigų visame pasaulyje.

Xl hospital bed patient

SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOSE

  • Mažinama paviršių tarša. 
  • Užkertamas kelias oru plintančių bakterijų ir virusų sukeliamoms infekcijoms.

„Atliktas aplinkos paviršių 24 val. trukmės vertinimas parodė, kad naudojant „Novaerus“ meticilinui atsparios bakterijos Staphylococcus aureus (angl. MRSA) atsiradimo tikimybė sumažėjo 97 %, kai įrenginys buvo įjungtas, palyginti su tikimybe, kai įrenginys buvo išjungtas.“

NST „Royal Free Hospital“, JK

Xl istock 870060028

PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOSE

  • Užkertamas kelias gripo ir noroviruso protrūkiams.
  • Trumpinamas darbuotojų neatvykimo į darbą dėl ligos laikas.

„Sulaukėme netikėtos klinikinės ir finansinės naudos. Per metus nebuvo nė vieno gripo protrūkio, o darbuotojų atostogos dėl ligos sutrumpėjo 45 %, palyginti su praėjusiais metais. Labai rekomenduoju išbandyti „Novaerus“ įrenginį.“

„Leopardstown Park“, Airija

Xl workplace

BENDRUOMENĖ

  • Infekcijų kontrolė
  • Alergijų kontrolė
  • Darbuotojų našumas ir gerovė

„Atlikus penkių mėnesių trukmės tyrimą, buvo gauti labai teigiami rezultatai. Žiemai pasibaigus, darbuotojų neatvykimo į darbą dėl ligos laikas sumažėjo 40 %. Be pagerėjusios sveikatos, darbuotojai pastebėjo, kad oras patalpose gaivus ir nebėra įprasto žiemą juntamo tvankumo.“

„Linde Healthcare“, Viena

Pacientų ir Darbuotojų

Apsauga

Novaerus technologija apsaugo nuo virusų (gripo, tymų, noroviruso), bakterijų (C.Difficile, Tuberkuliozės, MRSA, Staphylococcus epidermidis, E. coli), lakiųjų organinių junginių (Azoto dioksidas, Toluenas), grybelio bakterijų (Aspergillus Niger) bei kitų dalelių (PM1 ir PM2.5) plitimo.

Mūsų siūlomus lengvai naudojamus nešiojamuosius medicininės paskirties prietaisus galima naudoti patalpų oro kokybei užtikrinti ir palaikyti.

Xl defend 1050
„Defend 1050“

Itin mažai energijos suvartojanti plazma, trijų pakopų „Camfil®“ filtravimo sistema ir penkių greičių ventiliatorius. Bet kur pastatomas nešiojamasis prietaisas puikiai tinka norint dezinfekuoti erdvias didelės rizikos patalpas.

Xl novaerus 900
„Protect 800“

Itin mažai energijos suvartojanti plazma ir dviejų greičių ventiliatorius. Prietaisas, kurį galima pritvirtinti prie sienos arba padėti ant stovo, puikiai tinka norint vykdyti nuolatinę infekcijų kontrolę, šalinti kvapus ir palaikyti oro kokybę vidutinio dydžio patalpose.

Xl novaerus 200
„Protect 200“

Itin mažai energijos suvartojanti plazma ir vieno greičio ventiliatorius. Prietaisas, kurį galima pritvirtinti prie sienos arba padėti ant stalo, tinka norint vykdyti nuolatinę infekcijų kontrolę, šalinti kvapus ir palaikyti oro kokybę mažose patalpose.

Susisiekite su mumis

Sužinokite kaip Novaerus technologija padeda užtikrinti patalpos higieną orą valant 24/7.

Apiterapija_Logo.jpg

Daugėliškio g. 32-301, LT-09300 Vilnius

+370 5 2450 415

info@apiterapija.lt

 

SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER

Get news and updates about Novaerus and indoor air quality.

SOCIAL

Partners

CleanHospitals_Logo.png