Dezynfekcja powietrza 24/7 już dostępna

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Po co oczyszczać powietrze, jeśli możesz je zdezynfekować?

W branży opieki zdrowotnej oczyszczenie powietrza nie zawsze wystarcza, żeby zapobiegać rozprzestrzenianiu się zakażeń. Opatentowana przez firmę Novaerus technologia plazmowa umożliwia dezynfekcję powietrza w najbardziej odpowiednim miejscu i czasie. Nasza niechemiczna, wymagająca niewielkiej ilości energii technologia plazmowa jest na tyle silna, by zniszczyć patogeny przy pierwszym kontakcie, lecz jednocześnie tak delikatna, że można ją stale stosować wśród szczególnie narażonych osób i personelu.

Novaerus.

Siła dezynfekcji i delikatność oczyszczania w jednym urządzeniu.

Ochrona powietrza klasy medycznej

Wszędzie tam, gdzie ludzie przychodzą i odchodzą, do środowisk wewnętrznych wprowadzane są patogeny.

Transmission-Infographic-Slides-Updated-1.gif

Wysoce zakaźne mikroorganizmy i wirusy mogą przenosić się w powietrzu, osiadając na dłoniach i powierzchniach lub rozprzestrzeniając się na duże odległości poprzez prądy powietrzne.

Niezależnie testowane pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa.

Mniej BAKTERII
Mniej WIRUSÓW
mniej PLEŚNI
Mniej LZO
Redukcja ALERGENÓW
Redukcja ZAPACHÓW

Skuteczność

Ponad 50 testów laboratoryjnych i badań klinicznych wykazało, że urządzenie Novaerus skutecznie redukuje ilość przenoszonych drogą powietrzną wirusów, bakterii, zarodników pleśni, formaldehydu, alergenów i zapachów.

Odwiedź bibliotekę badawczą

Bezpieczeństwo

Urządzenie Novaerus zostało niezależnie przetestowane pod kątem bezpieczeństwa stałego stosowania wśród pacjentów i personelu. Novaerus to urządzenie medyczne klasy I z certyfikatem UL, któremu zaufały setki ośrodków medycznych na całym świecie. Nasze urządzenia posiadają Atest Higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny.

Novaerus oczyszcza powietrze, aby zmniejszyć infekcję

SZPITALE

  • Redukcja zanieczyszczenia powierzchni 
  • Zapobieganie zakażeniom przez bakterie i wirusy przenoszone drogą powietrzną

Badania przeporwadzone na przestrzeni kilkunastu dni przy urządzeniach włączonych 24h na dobę na Oddziałach Intensywnej Terapii oraz na Oddziale Onkologii, Hematologii i Chemioterapii wskazały, że pomimo zmieniającej się liczby pacjentów, personelu, wykonywania czynności pielęgnacyjnych przed i po zabiegach, a także zmienności flory bakteryjnej przenoszonej przez odwiedzających, nastąpiła redukcja ogólnej liczby mikroorganizmów o ponad 50%.

Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka, im. Jana Pawła II, Katowice

OPIEKA ZDROWOTNA

  • Zapobieganie epidemiom grypy i norowirusów
  • Mniej zwolnień chorobowych

Korzyści kliniczne i finansowe przerosły nasze oczekiwania. W ciągu roku nie mieliśmy ani jednej epidemii grypy, a liczba zwolnień chorobowych pracowników zmniejszyła się o 45% rok do roku. Urządzenie Novaerus polecam wszystkim.

Leopardstown Park, Irlandia

SPOŁECZNOŚĆ

  • Kontrola zakażeń
  • Kontrola alergii
  • Produktywność i zdrowie pracowników

Po trwającej pięć miesięcy próbie nasze wyniki były niezwykle pozytywne. Po jednej zimie zwolnienia chorobowe pracowników zostały zmniejszone o 40%. Oprócz lepszego zdrowia, pracownicy zauważyli, że biuro jest świeże i nie można w nim wyczuć zatęchłości po poprzedniej zimie.

Linde Healthcare, Wiedeń

Skontaktuj się z nami

*
*
*

By clicking “SUBMIT” I agree to the Terms of Service and Privacy Policy.

Subscribe to our newsletter

Get news and updates about our latest products and offerings

Social

Partners